Ankara İl Müdürlüğü
 

Ankara Sevgi Evleri Etkinlikleri 20 Aralık 2012

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı tarafından 13 Aralık 2012 tarihinde Müdürlüğümüze bağlı Ankara Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvasında eğlence programı düzenlenmiştir.

Programa SOS Onursal Başkanı Nevin Gökçek, vakıf üyeleri, İl Müdürümüz Lale ÖCAL ve çocuklarımız katıldı. Çocuklar için hazırlanan yılbaşı pastası kesildi oyunlar oynandı. Çocuklara dağıtılan hediyelerle program son buldu. 
nevingokcek 01nevingokcek 05nevingokcek 04nevingokcek 06nevingokcek 07nevingokcek 08nevingokcek 09Ankara Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvası Müdürlüğünde korunma ve bakım altında bulunan 200 çocuğumuz Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Ticaret Odası’nın desteği ile Dısney Lıve Mıckey Müzik Festivalini izleme fırsatı buldu.

Çocuklarımız gösteride Mickey Mouse ve dostları ile doyasıya eğlendiler…


Ankara Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvası Müdürlüğünde korunma ve bakım altında bulunan çocuklarımız ile  Polis Akademisi Kültür Merkezinde Polis Ağabey Kardeşlik Gecesi  düzenlendi

Etkinlik çerçevesinde çocuklarımız ve polis abileri tarafından çeşitli tiyatro gösterileri, çocuklarımızın hazırladığı kısa film, Tekvando grubumuzun gösterisi, Müzik dinletisi gerçekleştirildi. İl Müdür Yardımcımız Oğuz Akbabaöz’ün katıldığı gece çocuklarımıza verilen hediyelerle son buldu.

polis 01polis 02polis 03polis 04