Koruyucu Önleyici Hizmetler Kapsamında Sosyal Hizmet Merkezlerinin Desteklenmesi Projesi Kapsamında İstihdam Edilecek Personel Hakkında

Geçici koruma statüsüne sahip yabancıların Bakanlığımız tarafından sunulan hizmetlere erişimini arttırmak amacıyla Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) tarafından istihdam edilmek üzere 19 il 20 Sosyal Hizmet Merkezinde “Koruyucu Önleyici Hizmetler Kapsamında Sosyal Hizmet Merkezlerinin Desteklenmesi Projesi” kapsamında proje sürecince (31.05.2019 tarihine kadar) çalıştırılmak üzere Psikolog, Vaka Danışmanı, Öğretmen, Çocuk Eğiticisi, Tercüman ve Hizmet Aracısı için başvurular alınmış olup başvuru süresi 19.03.2018 tarihinde tamamlanmıştır.

İl Müdürlükleri tarafından başvurusu alınan adayların görüşmeleri her bir il için EK 1’de belirtilen tarihler arasında yapılacaktır.

Adaylar başvuru yaptıkları ilin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlükleri tarafından belirlenen yerde görüşmeye alınacaktır.  

Adaylar görüşmeye kimlik tespitinde kullanılmak üzere nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi gibi fotoğraflı, geçerli bir kimlik belgesini yanlarında bulunduracaklardır. Yabancı uyruklu adaylar ise kimlik tespitinde kullanılmak üzere 99 ile başlayan yabancı kimlik kartını yanlarında bulunduracaklardır.
 
Görüşme Yeri :
Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Aile ve Toplum Hizmetleri Birimi
 (Anafartalar Caddesi No : 68 A Blok Kat:3 Ulus/ANKARA)
 
Görüşme Saati :
Görüşmeler saat 09:00 da başlayacak, EK 2’de sunulan listeye uygun olarak tamamlanıncaya kadar devam edecektir.
 
EK 1 : İller İçin Görüşme Tarihleri

EK 2 : Görüşmeye alınacak aday listesi (Alfabetik olarak)
 


Sonraki Sayfa: 2018 Yılı Sıra Tahsisli Lojman Sıralaması (03.04.2018)

Önceki Sayfa : Vefat Haberi (05.04.2018)